Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения распоряжения Кабинета Министров Украины от 14.03.2003 N 145-р

Министерство здравоохранения
Приказ от 21.03.2003 № 129

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 березня 2003 року N 129

Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.03.2003 N 145-р

З метою виконання заходів Кабінету Міністрів України щодо організаційного забезпечення всенародного обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України", затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.03.2003 N 145-р, наказую:

1. Затвердити заходи Міністерства охорони здоров'я України щодо організаційного забезпечення всенародного обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" (далі - заходи, додаються).

2. Першим заступникам, заступникам Державного секретаря, Голові Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення, голові Державного департаменту з питань діяльності курортів, керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України забезпечити реалізацію заходів та щотижнево, починаючи з 21.03.2003, подавати інформацію про хід їх виконання до Головного управління освіти, науки та інформаційно-аналітичного забезпечення.

3. Начальнику Головного управління освіти, науки та інформаційно-аналітичного забезпечення подавати узагальнену інформацію до Міністерства юстиції України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос