Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении миссии по Комплексной внешней оценке национальных мер по противодействию туберкулезу в Украине

Министерство здравоохранения
Программа, Приказ от 06.05.2015 № 264

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 травня 2015 року N 264

Про проведення місії з Комплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні

Відповідно до Закону України "Про протидію захворюванню на туберкульоз", на виконання підпункту 1 пункту 8 завдань і заходів з виконання Загальнодержавної соціальної цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 - 2016 роки, затвердженої Законом України від 16 жовтня 2012 року N 5451-VI (далі - Програма), та з метою проведення незалежної оцінки ефективності заходів Програми у 2012 - 2014 роках та підготовки до написання концепції Програми у 2017 - 2022 роках наказую:

1. Затвердити Програму місії з Комплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні за участю міжнародних експертів (далі - Місія), що додається.

2. Директору Державної установи "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (Нізова Н. М.) відрядити фахівців, що входять до групи експертів Місії, відповідно до її Програми.

3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я Вінницької, Полтавської, Миколаївської, Чернівецької обласних державних адміністрацій сприяти роботі експертів Місії відповідно до її Програми.

4. Витрати за відрядження фахівців віднести за рахунок коштів Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні (за згодою).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Перегінця І. Б.

Опрос