Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении наименования и утверждении Устава Государственного учреждения "Український моніторинговий та медичний центр з алкоголю та наркотиків Міністерства охорони здоров'я України" (новая редакция)

Министерство здравоохранения
Приказ от 25.03.2015 № 170

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 березня 2015 року N 170

Про зміну найменування та затвердження Статуту Державної установи "Український моніторинговий та медичний центр з алкоголю та наркотиків Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція)

Відповідно до підпункту 12 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, та з метою приведення установчих документів Державної установи "Український медичний та моніторинговий центр з алкоголю та наркотиків Міністерства охорони здоров'я України" до вимог законодавства України наказую:

1. Змінити найменування Державна установа "Український медичний та моніторинговий центр з алкоголю та наркотиків Міністерства охорони здоров'я України" на Державна установа "Український моніторинговий та медичний центр з наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров'я України".

2. Затвердити Статут Державної установи "Український моніторинговий та медичний центр з наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція), що додається*.

____________
* Не наводиться.

3. Уповноважити заступника Міністра - керівника апарату Терещенко А. В. підписати Статут Державної установи "Український моніторинговий та медичний центр з наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров'я України" (нова редакція).

Опрос