Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения дератизационных работ

Министерство здравоохранения
Письмо от 11.08.2014 № 05.02-Д-1/1902-14/23264

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.08.2014 р. N 05.02-Д-1/1902-14/23264

Міністерство охорони здоров'я України <...> розглянуло листа <...> щодо проведення дератизаційних робіт та в межах повноважень повідомляє.

Згідно із Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" Порядок проведення профілактичних, поточних і заключних дезінфекційних заходів встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я з урахуванням особливостей збудників інфекційних хвороб, факторів передачі інфекції тощо. З огляду на це проведення профілактичних, дезінфекційних заходів передбачено відповідними державними санітарними нормами і правилами, іншими нормативно-правовими актами МОЗ України по окремих нозологіях інфекційних хвороб з урахуванням особливостей збудників інфекційних хвороб, факторів передачі інфекції.

Щодо використання дезінфекційних засобів інформуємо, що Перелік дезінфекційних засобів і антисептиків, що дозволені до обігу в Україні, зареєстрованих в установленому законодавством порядку, розміщений на офіційному сайті Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Порядок державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.07.2006 р. N 908.

Опрос