Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер для улучшения качества подготовки специалистов по специальностям области знаний "Фармация"

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 12.09.2014 № 646

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 вересня 2014 року N 646

Про затвердження Плану заходів для поліпшення якості підготовки фахівців за спеціальностями галузі знань "Фармація"

Відповідно до підпункту 6.12 підпункту 6 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, з метою поліпшення якості підготовки фахівців за спеціальностями галузі знань "Фармація", забезпечення належного контролю за рівнем їхньої професійної компетентності наказую:

1. Затвердити План заходів для поліпшення якості підготовки фахівців за спеціальностями галузі знань "Фармація" (далі - План заходів), що додається.

2. Ректорам вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти, що належать до сфери управління МОЗ України (далі - вищі навчальні заклади), Державній установі "Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України" (Л. Соколова), Державній організації "Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки "Медицина" і "Фармація" при МОЗ України" (І. Булах) забезпечити вчасне виконання Плану заходів.

3. Департаменту персоналу, освіти та науки (О. Волосовець), Державній установі "Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України" (Л. Соколова), Державній організації "Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки "Медицина" і "Фармація" при МОЗ України" (І. Булах) щороку до 01 вересня аналізувати результати виконання вищими навчальними закладами Плану заходів та подавати Міністру охорони здоров'я України пропозиції для прийняття управлінських рішень щодо удосконалення додипломної та післядипломної підготовки фахівців за спеціальностями галузі знань "Фармація".

Опрос