Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению надлежащего администрирования внутриотраслевых информационных ресурсов

Министерство здравоохранения
Приказ от 05.09.2014 № 633

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 вересня 2014 року N 633

Про заходи щодо забезпечення належного адміністрування внутрішньогалузевих інформаційних ресурсів

Відповідно до пункту 2 Положення про Галузеву інформаційно-телекомунікаційну систему МОЗ України "HealthNet", затвердженого наказом МОЗ України від 26.04.2007 N 208, з метою поглиблення інтеграції інформаційного середовища галузі охорони здоров'я та забезпечення належного захисту інформації наказую:

1. Встановити, що використання інформаційних (автоматизованих), телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем, у яких не застосовується комплексна система захисту інформації, у разі наявності у них інформації, володільцем якої є МОЗ України (далі - внутрішньогалузеві інформаційні ресурси), допускається за умови їх інтеграції та функціонування в межах Галузевої інформаційно-телекомунікаційної системи "HealthNet" (далі - ГІТС "HealthNet").

2. Встановити, що інтеграція та обслуговування (адміністрування, технічна підтримка, супровід) внутрішньогалузевих інформаційних ресурсів, інтегрованих до ГІТС "HealthNet", здійснюється адміністратором ГІТС "HealthNet".

3. Надати адміністратору ГІТС "HealthNet" виключне право доступу до кімнат у приміщеннях МОЗ України, в яких розташовано серверне та комутаційне обладнання ГІТС "HealthNet" та інтегрованих до неї внутрішньогалузевих інформаційних ресурсів (далі - Серверні кімнати).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос