Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер Министерства здравоохранения Украины по устранению нарушений законодательства об охране жизни и здоровья детей по результатам проверок, проведенных органами прокуратуры

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 04.09.2014 № 628

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 вересня 2014 року N 628

Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо усунення порушень законодавства про охорону життя і здоров'я дітей за результатами перевірок, проведених органами прокуратури

Відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 467/2011, та з метою усунення порушень, встановлених органами прокуратури за результатами проведених перевірок, наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо усунення порушень законодавства про охорону життя і здоров'я дітей за результатами перевірок, проведених органами прокуратури (далі - План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям, визначених Планом заходів, надавати до Відділу внутрішнього аудиту інформацію про його виконання щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним кварталом, для подальшого інформування Генеральної прокуратури України.

3. Першому заступнику Міністра Р. Салютіну, заступнику Міністра Н. Лісневській, заступнику Міністра - керівнику апарату В. Лазоришинцю забезпечити належну організацію виконання заходів та недопущення порушень законодавства у майбутньому.

Опрос