Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер МЗ Украины, направленного на предупреждение и выявление коррупции

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 31.07.2014 № 531

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 липня 2014 року N 531

Про затвердження плану заходів МОЗ України, спрямованого на запобігання та виявлення корупції

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, та з метою виконання законів України "Про засади запобігання і протидії корупції", "Про державну службу", "Про правила етичної поведінки", Указу Президента України від 21 жовтня 2011 року N 1001 "Про Національну антикорупційну стратегію на 2011 - 2015 роки", постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року N 1240 "Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки" наказую:

1. Затвердити план заходів МОЗ України, спрямований на запобігання та виявлення корупції (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам державних підприємств, закладів та установ, підпорядкованих МОЗ України, забезпечити:

1) безумовне виконання завдань Плану заходів;

2) подання інформації про хід виконання Плану заходів до Сектору з питань запобігання та виявлення корупції.

3. Завідувачу Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (О. Левченко) забезпечити постійний контроль за виконанням Плану заходів.

Опрос