Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер Министерства здравоохранения Украины относительно дальнейшего развития медицинской помощи подросткам и молодежи на принципах "дружеского подхода" на 2014 - 2016 годы

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 16.05.2014 № 337

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2014 року N 337

Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо подальшого розвитку медичної допомоги підліткам та молоді на засадах "дружнього підходу" на 2014 - 2016 роки

Відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, на виконання Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", затвердженої Законом України від 05 березня 2009 року N 1065-VI, наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо подальшого розвитку медичної допомоги підліткам та молоді на засадах "дружнього підходу" на 2014 - 2016 роки (далі - План заходів), що додається.

2. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) забезпечити координацію та контроль за виконанням Плану заходів.

3. МОЗ Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити реалізацію Плану заходів та щороку до 5 числа місяця, наступного за звітним, подавати до Методично-організаційного моніторингового центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України інформацію про хід його виконання.

4. Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України (Ю. Гладуш) забезпечити моніторинг стану виконання Плану заходів та щороку до 10 числа місяця, наступного за звітним, подавати до МОЗ України інформацію про хід його виконання.

Опрос