Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава постоянных рабочих групп Министерства здравоохранения Украины

Министерство здравоохранения
Приказ от 11.04.2014 № 262
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 квітня 2014 року N 262

Про затвердження складу постійних робочих груп Міністерства охорони здоров'я України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 4 липня 2014 року N 465)

У зв'язку з виробничою необхідністю, з метою досягнення результативних показників державних цільових програм, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів державного бюджету та удосконалення роботи постійних робочих груп МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель, керуючись Положенням про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженим Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, наказую:

1. Затвердити склад:

1.1. Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державної закупівлі вакцин та термоіндикаторних карток за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 - 2015 роки, що додається.

1.2. Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державної закупівлі медикаментів, виробів медичного призначення та обладнання для надання медичної допомоги хворим, які потребують пересадки органів чи інших анатомічних матеріалів або перенесли трансплантацію, що додається.

1.3. Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державної закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення на виконання бюджетної програми КПКВК ДБ 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", заходи протидії захворюванню на туберкульоз, що додається.

1.4. Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державної закупівлі лікарських засобів з метою забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, що додається.

1.5. Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державної закупівлі тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення з метою забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, що додається.

Опрос