Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации исполнения постановления Кабинета Министров Украины от 17 октября 2013 года N 761

Государственная санитарно-эпидемиологическая служба Украины
Приказ от 02.04.2014 № 36

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 квітня 2014 року N 36

Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року N 761

Відповідно до пункту 9 Порядку видачі дозволу на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року N 761, та пункту 9 Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 400, наказую:

1. Департаменту реформування та державного санітарно-гігієнічного нагляду забезпечити ведення реєстру дозволів на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання (далі - дозвіл), за формою, що додається.

2. Директору Державного підприємства "Центр реєстрів державної санітарно-епідеміологічної служби України" (М. В. Соколовському) здійснювати організаційно-технічне забезпечення та інформаційний супровід електронного документообігу дозволів.

3. Сектору взаємодії з громадськістю (О. В. Шитенко) забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Держсанепідслужби України інформацію про видані та анульовані дозволи.

Опрос