Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава профильных комиссий МЗ Украины по разработке исходных данных

Министерство здравоохранения
Приказ от 10.01.2014 № 19
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 січня 2014 року N 19

Про затвердження складу профільних комісій МОЗ України з розробки вихідних даних

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 13 лютого 2014 року N 126

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
від 20 серпня 2014 року N 582)

У зв'язку з виробничою необхідністю, з метою досягнення результативних показників державних цільових програм ефективного і раціонального використання бюджетних коштів державного бюджету та удосконалення роботи постійних робочих груп МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель, на виконання наказу МОЗ України від 30 грудня 2011 року N 1019 "Про забезпечення планування та виконання бюджетних програм, головним розпорядником бюджетних коштів за якими є МОЗ України" наказую:

1. Затвердити склад профільних комісій, що додаються:

1.1. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури імунобіологічних препаратів та термоіндикаторних карток) за Загальнодержавною програмою імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 - 2015 роки.

1.2. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення хворих у до- та післяопераційний період з трансплантації).

1.3. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, обладнання, тестів, витратних матеріалів для лікування та діагностики туберкульозу) на виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 - 2016 роки.

1.4. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатура лікарських засобів для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей, тест-систем, реагентів та виробів медичного призначення для діагностики ВІЛ-інфекції, супроводу АРТ та моніторингу перебігу ВІЛ-інфекції у хворих, визначення резистентності вірусу, проведення референт-досліджень).

1.5. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих дорослого віку, хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз та хіміотерапевтичних препаратів, радіофармпрепаратів, препаратів супроводу, виробів медичного призначення, обладнання для лікування онкологічних хворих дорослого віку) за Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.

1.6. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів, виробів медичного призначення та обладнання для лікування дітей з онкологічними і онкогематологічними захворюваннями).

1.7. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури лікарських засобів і виробів медичного призначення для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів).

1.8. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів для дітей, хворих на хворобу Гоше та мукополісахаридоз) за Загальнодержавною програмою "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

1.9. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію) за Загальнодержавною програмою "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

1.10. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури тест-систем (реактивів) для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром, муковісцидоз, фенілкетонурію та вроджений гіпотиреоз) за Загальнодержавною програмою "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

1.11. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів для дітей, хворих на муковісцидоз) за Загальнодержавною програмою "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

1.12. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит, первинний (вроджений) імунодефіцит) за Загальнодержавною програмою "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

1.13. Склад комісії МОЗ України з розробки вихідних даних (номенклатури медикаментів для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч) за Загальнодержавною програмою "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

Опрос