Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер Министерства здравоохранения Украины по устранению нарушений и недостатков, выявленных во время аудита Счетной палаты Украины

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 14.11.2013 № 974

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2013 року N 974

Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо усунення порушень та недоліків, виявлених під час аудиту Рахункової палати України

За результатами аудиту використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству охорони здоров'я України на виконання у 2012 - 2013 роках заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, та з метою посилення контролю за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо усунення порушень та недоліків, зазначених в Акті Рахункової палати України аудиту використання коштів Державного бюджету України, виділених МОЗ України на виконання у 2012 - 2013 роках заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року (далі - План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям, визначеним Планом заходів, надавати до Відділу внутрішнього аудиту інформацію про його виконання щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним кварталом, для подальшого інформування Рахункової палати України.

3. Заступнику Міністра О. Толстанову, заступнику Міністра - керівнику апарату Р. Богачеву забезпечити належну організацію виконання заходів та недопущення порушень законодавства у майбутньому.

Опрос