Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах обеспечения производства кератобиоимплантатов

Министерство здравоохранения
Приказ от 12.12.2013 № 1087

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 грудня 2013 року N 1087

Про деякі питання забезпечення виробництва кератобіоімплантатів

Відповідно до Закону України "Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині", Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2000 року N 695 "Деякі питання реалізації Закону України "Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині" наказую:

1. Утворити Дніпропетровське відділення Державного підприємства "Біоімплант" Міністерства охорони здоров'я України" з місцезнаходженням в м. Дніпропетровську по вул. Жовтневій, 14.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій взяти до відома, що на базі Дніпропетровського відділення ДП "Біоімплант" МОЗ України" розпочато виробництво кератобіоімплантатів.

3. ДП "Біоімплант" МОЗ України" (І. Алєщенко) забезпечити:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос