Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Учебному плану подготовки врачей-стоматологов

Министерство здравоохранения
Приказ от 29.11.2002 № 437

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2002 року N 437

Про затвердження змін до Навчального плану підготовки лікарів-стоматологів

З метою забезпечення форми проведення тестових екзаменів ліцензійного інтегрованого іспиту відповідно до вимог галузевих стандартів вищої освіти і загальних вимог державної атестації та відповідно до Положення про систему ліцензійних інтегрованих іспитів фахівців з вищою освітою напрямів "Медицина" і "Фармація", затвердженого наказом МОЗ України від 14.08.98 N 251 (зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.09.98 за N 563/3003), наказую:

1. Затвердити зміни до Навчального плану підготовки лікарів-стоматологів у вищих медичних закладах освіти III - IV рівнів акредитації МОЗ України, викладеного у редакції наказу МОЗ України від 02.03.2000 N 43 "Про затвердження змін до Навчального плану підготовки лікарів-стоматологів". Зміни стосуються вимог до державної атестації випускників (додається).

2. Ректорам вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців з вищою освітою напряму "Медицина", при організації навчального процесу врахувати зміни до Навчального плану відповідно до пункту 1 цього наказу.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос