Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении графиков распределения препарата "Метадол Фармасайнс" (метадона гидрохлорид) для заместительной поддерживающей терапии

Министерство здравоохранения
Приказ от 09.04.2013 № 285
редакция действует с 05.03.2015

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 квітня 2013 року N 285

Про затвердження графіків розподілу препарату "Метадол Фармасайнс" (метадону гідрохлорид) для замісної підтримувальної терапії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства охорони здоров'я України
 від 26 липня 2013 року N 645
,
 від 8 липня 2014 року N 476
,
 від 5 березня 2015 року N 120

(У назві, тексті наказу та назвах графіків розподілу, затверджених  цим наказом, слово "Метадол" замінено словами "Метадол Фармасайнс" згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України від 26 липня 2013 року N 645)

З метою подальшого провадження замісної підтримувальної терапії для споживачів ін'єкційних наркотиків з опіоїдною залежністю, на виконання Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки", здійснення постійного контролю за отриманням та використанням препаратів для замісної підтримувальної терапії, що надані МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" в якості гуманітарної допомоги в рамках виконання програми "Розбудова довгострокової системи надання комплексних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування, догляду та підтримки серед груп найвищого ризику та ЛЖВ в Україні" 10-го раунду фінансування Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, наказую:

1. Затвердити:

1.1. Графік розподілу препарату "Метадол Фармасайнс" (метадону гідрохлорид) відповідно до потреби регіонів для продовження впровадження замісної підтримувальної терапії (таб. "Метадол Фармасайнс" 5 мг N 100), що додається.

1.2. Графік розподілу препарату "Метадол Фармасайнс" (метадону гідрохлорид) відповідно до потреби регіонів для продовження впровадження замісної підтримувальної терапії (таб. "Метадол Фармасайнс" 10 мг N 100), що додається.

1.3. Графік розподілу препарату "Метадол Фармасайнс" (метадону гідрохлорид) відповідно до потреби регіонів для продовження впровадження замісної підтримувальної терапії (таб. "Метадол Фармасайнс" 25 мг N 100), що додається.

2. Визначити набувачем гуманітарної допомоги у вигляді препарату "Метадол Фармасайнс" (метадону гідрохлорид) Київську міську наркологічну клінічну лікарню "Соціотерапія".

Опрос