Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении проверок состояния реализации пилотного проекта по внедрению государственного регулирования цен на лекарственные средства для лечения лиц с гипертонической болезнью в отдельных регионах Украины

Министерство здравоохранения
Приказ от 09.10.2013 № 872
редакция действует с 04.11.2013

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 жовтня 2013 року N 872

Про проведення перевірок стану реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в окремих регіонах України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 4 листопада 2013 року N 952

З метою перевірки стану реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в окремих регіонах України наказую:

1. Утворити комісії для проведення перевірок стану реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою (далі - Пілотний проект) в АР Крим, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Тернопільській, Черкаській, Чернівецькій областях та м. Севастополі (далі - Комісії) та затвердити їх персональний склад, що додається.

2. Головам Комісій провести перевірки стану реалізації Пілотного проекту з поданням звітів про їх результати до Міністерства охорони здоров'я України:

у Вінницькій області з 10 по 11 жовтня 2013 року та подати звіт до 15 жовтня 2013 року;

Опрос