Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Графика комиссионных выездных проверок целевого использования лекарственных средств и изделий медицинского назначения, полученных в порядке централизованного снабжения на 2013 год

Министерство здравоохранения
Приказ от 01.04.2013 № 257

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 квітня 2013 року N 257

Про затвердження Графіка комісійних виїзних перевірок цільового використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, отриманих в порядку централізованого постачання на 2013 рік

З метою здійснення перевірки цільового використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, які надходять у порядку централізованого постачання та контролю щодо їх обліку, зберігання, раціонального використання та списання в закладах охорони здоров'я України, на виконання підпункту 6 пункту 7 рішення з окремих питань Витягу з протоколу N 13 засідання Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2013 року, наказу МОЗ України від 05 вересня 2012 року N 695 "Про проведення комісійних виїзних перевірок цільового використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, отриманих в порядку централізованого постачання" (далі - наказ МОЗ України від 05 вересня 2012 року N 695) наказую:

1. Затвердити Графік комісійних виїзних перевірок цільового використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, отриманих в порядку централізованого постачання на 2013 рік (далі - Графік), що додається.

2. Управлінню моніторингу державних цільових програм та державних закупівель (Г. Довганчин), Відділу внутрішнього аудиту (Л. Мельниченко), Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) забезпечити подання кандидатур до складу комісій відповідно до наказу МОЗ України від 05 вересня 2012 року N 695 та Графіка.

3. ДУО "Політехмед" (Р. Картавцев), ДП "Укрвакцина" (А. Макаренко) та ДП "Укрмедпостач" (О. Маринчук) забезпечити участь своїх представників у роботі комісій виїзних перевірок цільового використання лікарських засобів та виробів медичного призначення, отриманих в порядку централізованого постачання, відповідно до наказу МОЗ України від 05 вересня 2012 року N 695 та Графіка.

Опрос