Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации международного проекта "Изучения бактериальных менингитов и пневмоний, управляемых средствами вакцинопрофилакты"

Министерство здравоохранения
Приказ от 06.11.2002 № 405

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 листопада 2002 року N 405

Про реалізацію міжнародного проекту "Вивчення бактеріальних менінгітів та пневмоній, керованих засобами вакцинопрофілакти"

З метою ефективної реалізації проекту за підтримки міжнародної організації "Програма оптимальних технологій в охороні здоров'я" (PATH) "Вивчення тягаря захворюваності дітей на бактеріальні менінгіти та пневмонії, керовані засобами вакцинопрофілакти" та узагальнення інформації щодо його виконання наказую:

1. Призначити заступника начальника Головного санітарно-епідеміологічного управління Мухарську Л. М. відповідальним координатором проекту "Вивчення тягаря захворюваності дітей на бактеріальні менінгіти та пневмонії, керовані засобами вакцинопрофілакти" з боку МОЗ України.

2. Відповідальному координатору проекту забезпечити відповідно до наказу МОЗ України від 18.06.2001 N 237 "Про вдосконалення діяльності МОЗ України по залученню та використанню програм і проектів міжнародної технічної допомоги":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос