Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер МЗ Украины по устранению нарушений и недостатков, обнаруженных Счетной палатой Украины по результатам анализа и проверки обеспечения за счет средств государственного бюджета детей-инвалидов санаторно-курортным лечением и оздоровлением

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 15.08.2013 № 724

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 серпня 2013 року N 724

Про затвердження Плану заходів МОЗ України щодо усунення порушень та недоліків, виявлених Рахунковою палатою України за результатами аналізу та перевірки забезпечення за рахунок коштів державного бюджету дітей-інвалідів санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням

З метою усунення порушень та недоліків, зазначених Рахунковою палатою України у Звіті про результати аналізу та перевірки забезпечення за рахунок коштів державного бюджету дітей-інвалідів санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням, затвердженому постановою колегії Рахункової палати України від 26 червня 2013 року N 11-2, наказую:

1. Затвердити План заходів МОЗ України щодо усунення порушень та недоліків, виявлених Рахунковою палатою України за результатами аналізу та перевірки забезпечення за рахунок коштів державного бюджету дітей-інвалідів санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням (далі - План заходів), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я АР Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних (міських) державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів МОЗ України, головним лікарям спеціалізованих (спеціальних) санаторіїв МОЗ України забезпечити:

2.1. Виконання Плану заходів у визначені терміни.

2.2. Інформування про виконання Плану заходів Департамент реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) у визначені Планом заходів терміни.

Опрос