Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства здравоохранения Украины от 06 ноября 2012 года N 878

Министерство здравоохранения
Приказ от 31.07.2013 № 666
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 липня 2013 року N 666

Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 06 листопада 2012 року N 878

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства охорони
 здоров'я України від 6 листопада 2012 року N 878

згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 26 лютого 2014 року N 154)

Відповідно до статті 18 Закону України "Про доступ до публічної інформації" та з метою забезпечення ефективного виконання вимог пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" наказую:

1. Унести зміни до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 06 листопада 2012 року N 878 "Про впровадження системи обліку публічної інформації в Міністерстві охорони здоров'я України" (далі - наказ), виклавши пункт 2 у такій редакції:

"2. Визначити відповідальними:

2.1. Державне підприємство "Український інформаційно-обчислювальний центр Міністерства охорони здоров'я України" (А. Бровді) за створення та технічне функціонування системи обліку публічної інформації в Міністерстві охорони здоров'я України, формування системи обліку публічної інформації на підставі реєстраційних карток, створених у системі електронного документообігу Міністерства охорони здоров'я України (далі - СЕД) та забезпечення оновлення інформації в системі обліку публічної інформації у терміни, визначені пунктами 2 та 4 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", на постійній основі.

2.2. Департамент інформаційно-організаційного та документального забезпечення Міністерства охорони здоров'я України (Ю. Сіденко) та Державне підприємство "Український інформаційно-обчислювальний центр Міністерства охорони здоров'я України" (А. Бровді) за ведення та доступ до системи обліку публічної інформації на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Опрос