Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно запрещения реализации (торговли), хранения и применения лекарственного средства Раствор цитраля спиртовой 1 % серии 10202 производства ЗАО "Фармнатур", г. Одесса

Государственная инспекция по контролю качества лекарственных средств
Предписание от 04.09.2002 № 2841/07-18

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ПРИПИС

від 04.09.2002 р. N 2841/07-18

На підставі ст. 15 Закону України "Про лікарські засоби", п. 3.1.1 Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України, затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.2001 за N 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.2001, в зв'язку з невідповідністю вимогам аналітичної нормативної документації ФС 42-2005-83 за показником "Вміст препарату в одній упаковці" (вміст 8-ми флаконів з 10 відхиляється від вимог АНД) забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Розчин цитралю спиртовий 1 % серії 10202 виробництва ЗАТ "Фармнатур", м. Одеса.

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Розчин цитралю спиртовий 1 % серії 10202 виробництва ЗАТ "Фармнатур", м. Одеса.

При виявленні цього лікарського засобу вжити заходи щодо вилучення з обігу шляхом знищення або повернення постачальнику (виробнику).

Суб'єкту господарської діяльності, при наявності вказаного лікарського засобу, повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос