Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Критериев медико-экономической оценки предоставления стоматологической помощи на I, II и III уровнях (амбулаторная помощь)

Министерство здравоохранения
Приказ от 22.11.2000 № 305
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 листопада 2000 року N 305

Про затвердження Критеріїв медико-економічної оцінки надання стоматологічної допомоги на I, II та III рівнях (амбулаторна допомога)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 8 травня 2014 року N 310)

Для забезпечення високого рівня надання стоматологічної допомоги та економічного обгрунтування собівартості лікування Головним управлінням організації медичної допомоги населенню МОЗ України, Одеським науково-дослідним інститутом стоматології та Українським інститутом громадського здоров'я розроблені Критерії медико-економічної оцінки надання стоматологічної допомоги на I, II та III рівнях (амбулаторна допомога). Зазначені Критерії створено з використанням Міжнародної класифікації хвороб Десятого перегляду (МКХ-10) та Міжнародної класифікації процедур в медицині (МКП).

Відповідно до плану реалізації доручень Президента України, рішення колегії Міністерства охорони здоров'я України від 17.02.98 N 1 та згідно з наказом МОЗ України від 27.07.98 N 226 наказую:

1. Затвердити Критерії медико-економічної оцінки надання стоматологічної допомоги на I, II та III рівнях (амбулаторна допомога), що додаються.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Організувати впровадження з 01.10.2000 у діяльність закладів охорони здоров'я незалежно від форм їх власності Критеріїв медико-економічної оцінки надання стоматологічної допомоги на I, II та III рівнях (амбулаторна допомога).

Опрос