Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проверке наличия в обращении и соответствия нормативным требованиям лекарственного средства Бесалол, таблетки N 20 серии 80601 производства ЗАО НПЦ "Борщагівський ХФЗ", г. Киев

Государственная инспекция по контролю качества лекарственных средств
Распоряжение от 20.08.2002 № 2715/12-07

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.08.2002 р. N 2715/12-07

У зв'язку з виявленням в обігу лікарського засобу Бесалол, таблетки N 20 серії 80601 виробництва ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м. Київ, який не відповідав вимогам ТФС 42У-4-1277-99, листу Фармакопейного комітету N 11/1839 від 27.12.99 за показниками "Опис" (таблетки неоднорідні за кольором, деякі з них мають негладку поверхню, нерівні краї, частина таблеток злиплись між собою), "Відхилення від середньої маси" (7 з 20 таблеток не відповідають вимогам специфікації), та беручи до уваги відповідність вимогам АНД за показником "Опис" архівних контрольних зразків виробника, надаю розпорядження про перевірку наявності в обігу вказаного лікарського засобу та його відповідності нормативним вимогам за показниками "Опис", "Відхилення від середньої маси".

Державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів в п'ятиденний термін довести до відома суб'єктів господарської діяльності за місцем розташування дане розпорядження.

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання розпорядження перевірити наявність лікарського засобу Бесалол, таблетки N 20 серії 80601 виробництва ЗАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ", м. Київ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос