Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проверке наличия в обращении и соответствия нормативным требованиям лекарственного средства Ренальган, таблетки N 10 серии 20301 производства ОАО "ХФЗ "Червона зірка", г. Харьков

Государственная инспекция по контролю качества лекарственных средств
Распоряжение от 20.08.2002 № 2716/12-07

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.08.2002 р. N 2716/12-07

У зв'язку з виявленням в обігу лікарського засобу Ренальган, таблетки N 10 серії 20301 виробництва ВАТ "ХФЗ "Червона зірка", м. Харків, який не відповідав вимогам ТФС 42У-9/33-145-95, зміна N 1 від 21.04.97 р., за показником "Опис" (крім жовтуватого відтінку на поверхні таблеток присутні плями темно-жовтого кольору), та беручи до уваги відповідність АНД за вказаним показником архівних контрольних зразків виробника, надаю розпорядження про перевірку наявності в обігу вказаного лікарського засобу та його відповідності нормативним вимогам за показником "Опис".

Державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів в п'ятиденний термін довести до відома суб'єктів господарської діяльності за місцем розташування дане розпорядження.

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання розпорядження перевірити наявність лікарського засобу Ренальган, таблетки N 10 серії 20301 виробництва ВАТ "ХФЗ "Червона зірка", м. Харків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос