Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проверке наличия в обращении и соответствия нормативным требованиям лекарственного средства Валидол-Дарница, таблетки по 0,06 г N 6 серии 150501 производства ЗАО "Фармацевтична фірма "Дарниця", г. Киев

Государственная инспекция по контролю качества лекарственных средств
Распоряжение от 19.08.2002 № 2667/12-07

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2002 р. N 2667/12-07

У зв'язку з виявленням в обігу лікарського засобу Валідол-Дарниця, таблетки по 0,06 г N 6 серії 150501 виробництва ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", м. Київ, який не відповідав вимогам ТФС 42У-1-921-98, зміна N 1, за показником "Опис" (таблетки з жовтуватим відтінком і білими плямами на поверхні), та беручи до уваги відповідність вимогам АНД за цим показником архівних контрольних зразків виробника, надаю розпорядження про перевірку наявності в обігу вказаного лікарського засобу та його відповідності нормативним вимогам за показником "Опис".

Державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів в п'ятиденний термін довести до відома суб'єктів господарської діяльності за місцем розташування дане розпорядження.

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання розпорядження перевірити наявність лікарського засобу Валідол-Дарниця, таблетки по 0,06 г N 6 серії 150501 виробництва ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", м. Київ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос