Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проверке наличия в обращении и соответствия нормативным требованиям лекарственного средства Таблетки аминалона по 0,25 г, покрытые оболочкой, N 50 серии 21201 производства ОАО "Вітаміни", г. Умань Черкасской области

Государственная инспекция по контролю качества лекарственных средств
Распоряжение от 19.08.2002 № 2664/12-07

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2002 р. N 2664/12-07

У зв'язку з виявленням в обігу лікарського засобу Таблетки аміналону по 0,25 г, вкриті оболонкою, N 50 серії 21201 виробництва ВАТ "Вітаміни", м. Умань Черкаської області, який не відповідав вимогам АНД до РП N П.03.01/02839 за показником "Опис" (близько половини таблеток мають пошкоджену оболонку), та беручи до уваги відповідність вимогам АНД за цим показником архівних контрольних зразків виробника, надаю розпорядження про перевірку наявності в обігу вказаного лікарського засобу та його відповідності нормативним вимогам за показником "Опис".

Державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів в п'ятиденний термін довести до відома суб'єктів господарської діяльності за місцем розташування дане розпорядження.

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання розпорядження перевірити наявність лікарського засобу Таблетки аміналону по 0,25 г, вкриті оболонкою, N 50 серії 21201 виробництва ВАТ "Вітаміни", м. Умань Черкаської області.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос