Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций "Эпидемиология, клиника, лабораторная диагностика и профилактика гранулоцитарного анаплазмоза человека"

Министерство здравоохранения
Методические рекомендации, Приказ от 07.05.2013 № 359

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2013 року N 359

Про затвердження Методичних рекомендацій "Епідеміологія, клініка, лабораторна діагностика та профілактика гранулоцитарного анаплазмозу людини"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, з метою поліпшення профілактики та діагностики гранулоцитарного анаплазмозу людини наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації "Епідеміологія, клініка, лабораторна діагностика та профілактика гранулоцитарного анаплазмозу людини" (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, закладів охорони здоров'я, медико-санітарних частин, науково-дослідних інститутів, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, ректорам вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів забезпечити використання Методичних рекомендацій при здійсненні заходів з профілактики та діагностики гранулоцитарного анаплазмозу людини.

3. Державній санітарно-епідеміологічній службі України (А. Пономаренко) прийняти цей наказ до керівництва та застосування під час здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду.

4. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей), відповідно до покладених завдань та функцій, у межах компетенції, здійснювати контроль за дотриманням Методичних рекомендацій при наданні лікувально-профілактичної допомоги.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра О. Качура.

 

Опрос