Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении аттестации врачей-интернов и провизоров-интернов на определение знаний и практических навыков в 2013/2014 учебном году

Министерство здравоохранения
Приказ от 10.04.2013 № 291

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 квітня 2013 року N 291

Про проведення атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків у 2013/2014 навчальному році

Відповідно до пунктів 6.10 та 6.12 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, та з метою проведення у 2013/2014 навчальному році атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків із конкретної спеціальності у вищих медичних і фармацевтичному навчальних закладах та закладах післядипломної освіти наказую:

1. Затвердити Список голів атестаційних комісій, що додається.

2. Ректорам вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти, головам атестаційних комісій провести атестацію лікарів-інтернів та провізорів-інтернів, які у 2013/2014 навчальному році завершують навчання в інтернатурі, на визначення знань та практичних навиків із присвоєнням звання лікаря-спеціаліста та провізора-спеціаліста із конкретної спеціальності відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик та наказу МОЗ України від 19 вересня 1996 року N 291 "Про затвердження Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III - IV рівнів акредитації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 грудня 1996 року за N 696/1721.

3. Головам атестаційних комісій:

3.1. Під час проведення атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків провести аналіз практичної підготовки спеціалістів в інтернатурі, результати якого викласти у звіті.

3.2. Звіти подати до Міністерства охорони здоров'я України до 15 липня 2013 року.

4. Наказ діє до затвердження нового складу голів комісій для проведення атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

 

Міністр

Р. Богатирьова

 

СПИСОК ГОЛІВ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ

1.1. Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

"Неврологія" - Соколова Лариса Іванівна, професор, завідувач кафедри неврології.

"Інфекційні хвороби" - Голубовська Ольга Анатоліївна, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб.

"Пульмонологія та фтизіатрія" - Петренко Василь Іванович, професор, завідувач кафедри фтизіатрії.

"Стоматологія" - Борисенко Анатолій Васильович, професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології.

Опрос