Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Комплексного плана расширения доступа населения к профилактике ВИЧ-инфекции, диагностике, лечению, уходу и поддержке больных ВИЧ-инфекцией/СПИДом в Украине во II - IV кварталах 2013 года - I квартале 2014 года

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 03.04.2013 № 263
редакция действует с 19.06.2013

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 квітня 2013 року N 263

Про затвердження Комплексного плану розширення доступу населення до профілактики ВІЛ-інфекції, діагностики, лікування, догляду та підтримки хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД в Україні у II - IV кварталах 2013 року - I кварталі 2014 року

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 19 червня 2013 року N 529

З метою ефективного впровадження завдань і заходів з виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки, затвердженої Законом України від 19 лютого 2009 року N 1026-VI, наказую:

1. Затвердити Комплексний план розширення доступу населення до профілактики ВІЛ-інфекції, діагностики, лікування, догляду та підтримки хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД в Україні у II - IV кварталах 2013 року - I кварталі 2014 року (далі - Комплексний план), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Державній установі "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (Н. Нізова), Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України (Ю. Гладуш), Державній установі "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України" (В. Марієвський, за згодою):

2.1. Забезпечити виконання Комплексного плану.

2.2. Сприяти залученню представників неурядових організацій до виконання відповідних регіональних комплексних планів.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій розробити та затвердити в регіонах плани заходів відповідно до Комплексного плану.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" Міністерства охорони здоров'я України (Ю. Гладуш), Державній установі "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України" (В. Марієвський, за згодою) подавати інформацію щодо виконання заходів Комплексного плану до Державної установи "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (Н. Нізова) згідно з термінами, зазначеними у Комплексному плані.

5. Державній установі "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України" (Н. Нізова) подавати узагальнену інформацію щодо виконання заходів Комплексного плану до Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (Т. Александріна) згідно з термінами, зазначеними у Комплексному плані.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

 

Міністр

Р. Богатирьова

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
України з питань протидії
ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших
соціально небезпечних захворювань

Т. Александріна

 

Опрос