Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мониторинге предоставления медицинской помощи детям, больным гастроэнтерологическими заболеваниями

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ от 04.04.2013 № 271

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 квітня 2013 року N 271

Про моніторинг надання медичної допомоги дітям, хворим на гастроентерологічні захворювання

З метою підвищення якості надання медичної допомоги дітям, хворим на гастроентерологічні захворювання, шляхом моніторингу та відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, наказую:

1. Затвердити:

1.1. Примірну структуру звіту про надання медичної допомоги дітям, хворим на гастроентерологічні захворювання (додається).

1.2. Примірну форму звіту роботи головних позаштатних спеціалістів зі спеціальності "Дитяча гастроентерологія" Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити моніторинг затверджених цим наказом показників надання медичної допомоги дітям, хворим на гастроентерологічні захворювання, у закладах охорони здоров'я.

2.2. Результати моніторингу подавати до Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги до 01 березня наступного за звітним року.

Опрос