Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации контроля за целевым и рациональным использованием материальных ценностей, полученные централизовано по бюджетным программам и мероприятиями

Министерство здравоохранения
Перечень, Приказ от 22.03.2013 № 232
редакция действует с 21.06.2018

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2013 року N 232

Про організацію контролю за цільовим та раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих централізовано за бюджетними програмами та заходами

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказами Міністерства охорони здоров'я України
 від 31 березня 2015 року N 194
,
від 21 червня 2018 року N 1189

(У тексті наказу та у назві додатків до наказу слова "вироби медичного призначення", "медичне обладнання", "вироби медичного призначення, медичне обладнання", "вироби медичного призначення, обладнання" в усіх відмінках замінено словами "медичні вироби" у відповідних відмінках; слова "головні позаштатні спеціалісти" в усіх відмінках замінено словами "групи експертів" у відповідних відмінках згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21 червня 2018 року N 1189)

Відповідно до підпункту 33.1.5 пункту 33 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року N 128, та з метою удосконалення системи контролю за раціональним та цільовим використанням матеріальних цінностей, отриманих централізовано за кошти державного бюджету, наказів Міністерства охорони здоров'я України від 26 березня 2003 року N 136 "Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей" (зі змінами), від 30 грудня 2011 року N 1019 "Про забезпечення планування та виконання бюджетних програм, головним розпорядником бюджетних коштів за якими є МОЗ України" та від 30 грудня 2011 року N 1025 "Стосовно функціонування інформаційно-аналітичної системи підтримки державних закупівель МОЗ України" наказую:

1. Затвердити наказами територіальних органів з питань охорони здоров'я, забезпечивши персональну відповідальність керівників територіальних органів охорони здоров'я (далі - ТООЗ) :

1.1. Перелік закладів охорони здоров'я, що підпорядковані ТООЗ та уповноважені на отримання лікарських засобів, медичних виробів шляхом централізованого постачання за рахунок коштів державного бюджету (додаток 1).

1.2. Перелік головних спеціалістів ТООЗ, які відповідають за визначення щорічної потреби регіону в лікарських засобах, медичних виробах, що надходять централізовано за рахунок коштів державного бюджету, формування відповідних заявок до Міністерства охорони здоров'я України, підготовку проектів наказів ТООЗ про розподіл та перерозподіл отриманих матеріальних цінностей, проведення організаційно-методичної та аналітичної роботи щодо виконання державних програм та централізованих заходів (додаток 2).

1.3. Склад комісій ТООЗ з розподілу та контролю за раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих шляхом централізованого постачання за рахунок коштів державного бюджету за напрямком (додаток 3).

1.4. Форми звітності щодо отримання та використання лікарських засобів, медичних виробів та санітарних автомобілів (додатки 4 - 12).

2. Головам комісій ТООЗ:

Опрос