Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении и рациональном использовании иммунобиологических препаратов в Украине, закупленных за государственные средства

Министерство здравоохранения
Приказ от 18.07.2002 № 274

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2002 року N 274

Про розподіл та раціональне використання імунобіологічних препаратів в Україні, закуплених за державні кошти

На виконання Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та з метою координації і контролю за цільовим і раціональним використанням імунобіологічних препаратів, які централізовано закуплено на умовах тендера за кошти державного бюджету, наказую:

1. Затвердити розподіли імунобіологічних препаратів для адміністративних територій України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Центральної СЕС на водному транспорті, Державного лікувально-оздоровчого управління при Кабінеті Міністрів України, СМСЧ N 2, N 7, N 13 згідно із додатками 1 - 8.

2. Генеральному директору Державного підприємства "Укрвакцина" як відповідальній особі закладу - одержувачу бюджетних коштів на централізовану закупівлю імунобіологічних препаратів:

2.1. Забезпечити закупівлю імунобіологічних препаратів згідно з рішенням Постійного тендерного комітету МОЗ України від 27.05.2002 N 45 та договору від 03.06.2002 N 13.

2.2. Подати до відділу бухгалтерського обліку та звітності МОЗ України звіт про використання коштів за призначенням за формою N 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", пояснювальну записку до звіту.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос