Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О медицинском обеспечении центров экстренной медицинской помощи и медицины катастроф

Министерство здравоохранения
Положение, Приказ от 07.12.2012 № 1019

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 грудня 2012 року N 1019

Про медичне забезпечення центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

На виконання абзацу восьмого частини другої статті 6 Закону України "Про екстрену медичну допомогу" та з метою забезпечення реформування екстреної медичної допомоги на територіях Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя наказую:

1. Затвердити:

1.1. Примірне положення про порядок забезпечення структурних підрозділів центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф лікарськими засобами та виробами медичного призначення, що додається.

1.2. Примірне положення про відділення поповнення центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що додається.

1.3. Примірне положення про експедиційну бригаду та порядок перевезення лікарських та дезінфекційних засобів, виробів медичного призначення та документації в структурні підрозділи центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що додається.

1.4. Примірне положення про аварійний резерв лікарських засобів та виробів медичного призначення у підрозділах центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

 

В. о. Міністра

О. Толстанов

Опрос