Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усовершенствовании системы оказания токсикологической помощи населению в Украине

Министерство здравоохранения
Положение, Перечень, Форма, Приказ, Инструкция от 04.12.2012 № 984
редакция действует с 15.04.2013

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 грудня 2012 року N 984

Про удосконалення системи надання токсикологічної допомоги населенню в Україні

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 15 квітня 2013 року N 303

Відповідно до статей 8, 35, 37 Основ законодавства України про охорону здоров'я, пункту 3 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 03 квітня 2012 року N 234 "Про систему екстреної токсикологічної допомоги в Україні" та на виконання наказу Міністерства охорони здоров'я України від 08 жовтня 2012 року N 782 "Про затвердження Плану заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо організації надання екстреної токсикологічної допомоги в Україні" наказую:

1. Затвердити:

1.1. Примірне положення про Український центр клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.1. Примірне положення про відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.2. Примірне положення про відділення інтенсивної та еферентної терапії хронічних інтоксикацій Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.3. Примірне положення про відділення інтенсивної терапії та гіпербаричної оксигенації Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.4. Примірне положення про приймально-діагностичне відділення Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.5. Примірне положення про клініко-хіміко-токсикологічну експрес-лабораторію Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.6. Примірне положення про мобільну клініко-токсикологічну бригаду постійної готовності Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.7. Примірний табель оснащення лікувально-діагностичним та іншим обладнанням Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.8. Примірну посадову інструкцію завідувача Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.9. Примірну посадову інструкцію завідувача відділення інтенсивної терапії гострих інтоксикацій у складі Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.10. Примірну посадову інструкцію завідувача відділення інтенсивної терапії хронічних інтоксикацій у складі Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.11. Примірну посадову інструкцію завідувача відділення інтенсивної терапії і гіпербаричної оксигенації у складі Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.12. Примірну посадову інструкцію завідувача приймально-діагностичного відділення у складі Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

1.1.13. Примірну посадову інструкцію завідувача відділення клініко-хіміко-токсикологічної експрес-лабораторії у складі Українського центру клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії (додається).

Опрос