Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении системы учета публичной информации в Министерстве здравоохранения Украины

Министерство здравоохранения
Положение, Перечень, Приказ от 06.11.2012 № 878
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 листопада 2012 року N 878

Про впровадження системи обліку публічної інформації в Міністерстві охорони здоров'я України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 31 липня 2013 року N 666

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
від 26 лютого 2014 року N 154)

На виконання вимог пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" наказую:

1. Затвердити Положення про систему обліку публічної інформації Міністерства охорони здоров'я України (далі - Положення), що додається.

2. Визначити відповідальними:

2.1. Державне підприємство "Український інформаційно-обчислювальний центр Міністерства охорони здоров'я України" (А. Бровді) за створення та технічне функціонування системи обліку публічної інформації в Міністерстві охорони здоров'я України, формування системи обліку публічної інформації на підставі реєстраційних карток, створених у системі електронного документообігу Міністерства охорони здоров'я України (далі - СЕД) та забезпечення оновлення інформації в системі обліку публічної інформації у терміни, визначені пунктами 2 та 4 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", на постійній основі.

2.2. Департамент інформаційно-організаційного та документального забезпечення Міністерства охорони здоров'я України (Ю. Сіденко) та Державне підприємство "Український інформаційно-обчислювальний центр Міністерства охорони здоров'я України" (А. Бровді) за ведення та доступ до системи обліку публічної інформації на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Опрос