Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении инвентаризации медицинского оборудования в заведениях здравоохранения в 2012 году

Министерство здравоохранения
Перечень, Акт, Приказ от 31.10.2012 № 858

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2012 року N 858

Про проведення інвентаризації медичного обладнання у закладах охорони здоров'я у 2012 році

На виконання пункту 4 витягу з протоколу від 01 жовтня 2012 року N 75 засідання Кабінету Міністрів України наказую:

1. Керівникам закладів охорони здоров'я, установ, зокрема тих, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, підпорядкованих Міністерству охорони здоров'я України, Міністерству охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Здійснити інвентаризацію медичного обладнання станом на 15 листопада 2012 року згідно з переліком (додаток 1).

1.2. Забезпечити подання актів за формою (додаток 2), надати їх в електронному вигляді та на паперових носіях до Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у термін до 05 грудня 2012 року.

1.3. Міністерству охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій за формою (додаток 3), керівникам закладів, установ, підпорядкованих МОЗ України, за формою (додаток 2) у термін до 15 грудня 2012 року направити зведений акт (акт) інвентаризації засобами електронного зв'язку та на паперових носіях на адресу Державного підприємства "Український інформаційно-обчислювальний центр Міністерства охорони здоров'я України" report@moz.gov.ua.

Опрос