Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О планировании научной тематики на 2013 год

Министерство здравоохранения
Приказ от 23.10.2012 № 833

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 жовтня 2012 року N 833

Про планування наукової тематики на 2013 рік

З метою планування наукової тематики на 2013 рік з пріоритетних галузевих інноваційних напрямів відповідно до законів України "Про наукову і науково-технічну діяльність", "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки", постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення наукових робіт та розробок, проектних і конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету" наказую:

1. Оголосити конкурс проектів наукових досліджень та розробок (далі - НДР) у сфері клінічної та профілактичної медицини, які плануються до виконання науково-дослідними установами (далі - НДУ) і вищими медичними (фармацевтичним) навчальними закладами та закладами післядипломної освіти МОЗ України (далі - ВМНЗ) у 2013 році за рахунок коштів Державного бюджету України.

2. Директорам НДУ та ректорам ВМНЗ:

2.1. Протягом жовтня поточного року провести перший етап конкурсного відбору проектів НДР для планування та фінансування у 2013 році за рахунок коштів Державного бюджету України.

2.2. Подати до 10 листопада 2012 року до Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки:

2.2.1. Проекти заявок (запитів) на фінансування замовлення НДР, обґрунтовані та затверджені рішеннями вчених рад НДУ та ВМНЗ із детальними розрахунками витрат, експертними висновками структурних підрозділів МОЗ України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, Державної служби України з лікарських засобів, Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань і головних позаштатних спеціалістів МОЗ України для подальшого конкурсного відбору.

Опрос