Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении унифицированного клинического протокола медицинской помощи детям, больным ювенильным артритом

Министерство здравоохранения
Протокол, Приказ от 22.10.2012 № 832

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 жовтня 2012 року N 832

Про затвердження уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги дітям, хворим на ювенільний артрит

На виконання доручення Президента України Януковича В. Ф. від 30 серпня 2012 року N 1-1/2338 у частині впровадження заходів щодо вирішення питань організаційного та фінансового забезпечення медичною допомогою дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит, з метою повного охоплення такою допомогою всіх дітей, які її потребують, та відповідно до частини першої статті 8, абзацу третього частини третьої, частини четвертої статті 141, частини третьої статі 33, частини першої статті 44 Основ законодавства України про охорону здоров'я, підпункту 4 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, наказую:

1. Затвердити Уніфікований клінічний протокол медичної допомоги дітям, хворим на ювенільний артрит (далі - Протокол), що додається.

2. Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки (М. Осійчук) забезпечити включення Протоколу до навчальних програм підготовки студентів медичних факультетів та лікарів-інтернів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти, починаючи з 01 вересня 2013 року.

3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

Опрос