Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об ответственном координаторе Украинско-американского проекта "Исследования частоты и природы лейкемии, лимфомы и других заболеваний крови у лиц, принимавших участие в ликвидации Чернобыльской аварии (ликвидаторов)"

Министерство здравоохранения
Приказ от 29.03.2002 № 122

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 березня 2002 року N 122

Про відповідального координатора Українсько-американського проекту "Дослідження частоти та природи лейкемії, лімфоми та інших захворювань крові у осіб, які брали участь у ліквідації Чорнобильської аварії (ліквідаторів)"

З метою ефективної реалізації українсько-американського проекту "Дослідження частоти та природи лейкемії, лімфоми та інших захворювань крові у осіб, які брали участь у ліквідації Чорнобильської аварії (ліквідаторів)" та узагальнення інформації щодо його виконання наказую:

1. Призначити начальника Управління радіаційного захисту населення та медичних проблем аварії на ЧАЕС Піщикова В. А. відповідальним координатором з боку МОЗ українсько-американського проекту "Дослідження частоти та природи лейкемії, лімфоми та інших захворювань крові у осіб, які брали участь у ліквідації Чорнобильської аварії (ліквідаторів)".

2. Відповідальному координатору відповідно до наказу МОЗ України від 18.06.2001 N 237 "Про вдосконалення діяльності МОЗ України по залученню та використанню програм і проектів міжнародної технічної допомоги" забезпечити:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос