Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усовершенствовании деятельности МЗ Украины в сфере внешних сношений

Министерство здравоохранения
Приказ от 21.03.2002 № 107
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 березня 2002 року N 107

Про удосконалення діяльності МОЗ України у сфері зовнішніх зносин

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 26 листопада 2004 року N 575)

На виконання Указу Президента України від 18.09.96 N 841 "Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин", постанови Кабінету Міністрів України від 27.11.98 N 1873 "Про затвердження Порядку оформлення, видачі, повернення, зберігання і знищення дипломатичних та службових паспортів України", Доручення Президента України від 25.04.2000 N 1-14/451 щодо посилення державної дисципліни у сфері зовнішніх зносин та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2001 N 1629 "Про деякі питання удосконалення роботи з координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин" наказую:

1. Керівникам структурних підрозділів МОЗ:

1.1. Всі службові контакти з посадовими особами іноземних держав, міжнародних організацій, посольств іноземних держав в Україні та посольств України за кордоном, іноземних неурядових установ та представництв інофірм здійснювати за дозволом Міністра, Державного секретаря або заступників Державного секретаря, за погодженням з Міністерством закордонних справ України та з відома управління міжнародних зв'язків МОЗ України.

1.2. Всі угоди, протоколи, меморандуми та інші документи, що стосуються програм, проектів та окремих напрямків міжнародного співробітництва, передавати на зберігання до управління міжнародних зв'язків МОЗ.

2. Закордонні службові відрядження здійснювати в такому порядку:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос