Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Научного центра по мониторингу антибиотикорезистентности микроорганизмов неспецифических инфекционных заболеваний органов дыхания в Украине

Министерство здравоохранения, Национальная академия медицинских наук Украины
Положение, Приказ от 07.07.2012 № 42/500

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 липня 2012 року N 42/500

Про створення Наукового центру з моніторингу антибіотикорезистентності мікроорганізмів неспецифічних інфекційних захворювань органів дихання в Україні

З метою розвитку системи моніторингу стійкості мікроорганізмів до антимікробних препаратів та запобігання розповсюдження антибіотикорезистентних штамів в Україні, на підставі Положення про МОЗ України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року N 467, та Статуту НАМН України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 1999 року N 1913, наказуємо:

1. Створити Науковий центр з моніторингу антибіотикорезистентності мікроорганізмів неспецифічних інфекційних захворювань органів дихання в Україні (далі - Центр) на базі ДУ "Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського НАМН України" з відділенням Центру на базі діагностичного центру Дніпропетровської державної медичної академії МОЗ України.

2. Затвердити Положення про Науковий центр з моніторингу антибіотикорезистентності мікроорганізмів неспецифічних інфекційних захворювань органів дихання в Україні (далі - Положення про Центр), що додається.

Опрос