Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по бактериологической диагностике туберкулезной инфекции

Министерство здравоохранения
Приказ, Инструкция от 06.02.2002 № 45

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 лютого 2002 року N 45

Про затвердження Інструкції з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції

З метою виконання заходів Національної програми боротьби із захворюванням на туберкульоз на 2002 - 2005 роки, затвердженої Указом Президента України від 20 серпня 2001 року N 643/2001, щодо поліпшення мікробіологічної діагностики туберкульозу в Україні наказую:

1. Затвердити Інструкцію з бактеріологічної діагностики туберкульозної інфекції (додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської державних адміністрацій та головного управління Київської міської державної адміністрації довести зазначену Інструкцію до керівників закладів охорони здоров'я і забезпечити її дотримання.

3. Головному фтизіатру МОЗ України (Фещенко Ю. І.) та директору Референс-Центру з мікробіологічної діагностики туберкульозу МОЗ України (Журило О. О.) надати пропозиції щодо проведення семінару з мікробіологічної діагностики туберкульозу для головних спеціалістів управлінь охорони здоров'я з питань лабораторної діагностики та завідуючих лабораторій протитуберкульозних закладів.

4. Наказ МОЗ СРСР від 8 червня 1978 року N 558 "Об унификации микробиологических методов исследования при туберкулезе" вважати таким, що не застосовується на території України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос