Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросах проведения первого этапа отбора и порядка подготовки предложений относительно инвестиционных проектов в сфере здравоохранения

Министерство здравоохранения
Положение, Приказ от 21.10.2011 № 684

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 жовтня 2011 року N 684

Про питання проведення першого етапу відбору та порядку підготовки пропозицій щодо інвестиційних проектів у сфері охорони здоров'я

Відповідно до Закону України "Про інвестиційну діяльність", постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2010 N 860 "Питання підготовки та відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких у реальному секторі економіки надається державна підтримка" наказую:

1. Затвердити:

1.1. Положення про критерії першого етапу відбору та експертної оцінки, а також порядку підготовки пропозицій щодо інвестиційних проектів у сфері охорони здоров'я, для реалізації яких надається державна підтримка, що додається.

1.2. Положення про комісію з проведення першого етапу відбору та експертної оцінки, а також підготовки пропозицій щодо інвестиційних проектів у сфері охорони здоров'я, для реалізації яких надається державна підтримка, що додається.

2. Департаменту нормативно-правового забезпечення Міністерства охорони здоров'я України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

Опрос