Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по дальнейшему внедрению заместительной поддерживающей терапии для потребляющих опиоидные инъекционные наркотики

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 15.12.2011 № 911

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2011 року N 911

Про затвердження Плану заходів щодо подальшого впровадження замісної підтримувальної терапії для споживачів опіоїдних ін'єкційних наркотиків

З метою виконання Плану заходів щодо подальшого впровадження замісної підтримувальної терапії для споживачів опіоїдних ін'єкційних наркотиків, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 N 1002-р, наказую:

1. Затвердити План заходів щодо подальшого впровадження замісної підтримувальної терапії для споживачів опіоїдних ін'єкційних наркотиків (далі - План), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України, керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я України, Державної установи "Український медичний та моніторинговий центр з алкоголю та наркотиків МОЗ України", головному позаштатному спеціалісту МОЗ України зі спеціальності "Наркологія":

2.1. Вжити вичерпних заходів щодо виконання завдань, передбачених цим Планом.

2.2. Надавати інформацію на електронних та паперових носіях до Департаменту лікувально-профілактичної допомоги відповідно до термінів, зазначених у Плані.

Опрос