Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по ускорению разработки комплексной программы борьбы с туберкулезом

Министерство здравоохранения
Приказ от 07.08.1998 № 245

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 серпня 1998 року N 245

Про заходи щодо прискорення розробки комплексної програми боротьби з туберкульозом

Розповсюдження туберкульозу в Україні набуло епідемічного характеру, що становить загрозу не лише життю та здоров'ю окремих громадян, але й національній безпеці держави. Особливе занепокоєння викликає зростання питомої ваги полірезистентних форм туберкульозу внаслідок порушення принципів хіміотерапії цієї хвороби, що тягне за собою важкі наслідки для охорони здоров'я та економіки країни.

Всесвітня організація охорони здоров'я розробила стратегію боротьби з туберкульозом, ключовим принципом якої є застосування короткострокової хіміотерапії під прямим медичним наглядом, яка дає вражаючі результати як з точки зору збереження здоров'я людей, так і з економічної точки зору.

У відповідності з дорученням Президента України N 1-14/464 від 24.06.98 р. та Кабінету Міністрів України N 2450/2 від 26.06.98 р. Міністерству доручено терміново опрацювати комплексну програму заходів по контролю за туберкульозом, спрямовану на більш ефективне використання наявних бюджетних ресурсів та залучення позабюджетних коштів.

Враховуючи вищенаведене, НАКАЗУЮ:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос