Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения внешнего контроля качества теста медикаментозной чувствительности к противотуберкулезным препаратам 1-го и 2-го ряда

Министерство здравоохранения
Перечень, Приказ, Инструкция от 20.09.2011 № 601

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 вересня 2011 року N 601

Щодо проведення зовнішнього контролю якості тесту медикаментозної чутливості до протитуберкульозних препаратів 1-го та 2-го ряду

З метою виконання пункту 3 Завдань і заходів з подолання епідемії туберкульозу Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007 - 2011 роках, затвердженої Законом України від 08.02.2007 року N 648-V, щодо створення системи контролю якості лабораторних досліджень наказую:

1. Затвердити:

1.1. Перелік протитуберкульозних закладів України, до складу яких входить мікробіологічна лабораторія з діагностики туберкульозу (III рівень діагностики туберкульозу), що підлягає зовнішньому контролю якості тесту медикаментозної чутливості до протитуберкульозних препаратів 1-го та 2-го ряду та терміни його проходження, що додається.

1.2. Інструкцію про порядок проведення досліджень із зовнішнього контролю якості тесту медикаментозної чутливості до протитуберкульозних препаратів 1 -го та 2-го ряду (далі - Інструкція), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

2.1. Проведення досліджень із зовнішнього контролю якості тесту медикаментозної чутливості до протитуберкульозних препаратів 1-го та 2-го ряду в мікробіологічних лабораторіях з діагностики туберкульозу протитуберкульозних закладів України (III рівень діагностики туберкульозу) згідно з Інструкцією, затвердженою пунктом 1.2 цього наказу.

Опрос