Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Рабочей группы по отбору и внедрению Национального проекта "Новая жизнь" - новое качество охраны материнства и детства"

Министерство здравоохранения, Государственное агентство по инвестициям и управлению национальными проектами Украины, Национальная академия медицинских наук Украины
Положение, Приказ от 18.07.2011 № 421/44/64
редакция действует с 24.05.2013

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ІНВЕСТИЦІЙ ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМИ ПРОЕКТАМИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2011 року N 421/44/64

Про утворення Робочої групи з відбору та впровадження Національного проекту "Нове життя" - нова якість охорони материнства та дитинства"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 24 травня 2013 року N 422/078-07/40

На виконання Указу Президента України від 08.09.2010 р. N 895 "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку", постанов Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 р. N 1255 "Про затвердження Положення про проекти із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти)", від 08.12.2010 р. N 1256 "Про затвердження переліку проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти)" та з метою забезпечення своєчасного впровадження Національного проекту "Нове життя" - нова якість охорони материнства та дитинства" наказуємо:

1. Створити Робочу групу з відбору та впровадження Національного проекту "Нове життя" - нова якість охорони материнства та дитинства", що додається.

2. Затвердити Положення про Робочу групу з відбору та впровадження Національного проекту "Нове життя" - нова якість охорони материнства та дитинства" (далі - Робоча група), що додається.

3. Співголовам Робочої групи:

3.1. Забезпечити контроль за організацією та проведенням засідань Робочої групи;

3.2. У випадку необхідності вносити зміни до складу Робочої групи, а також залучати відповідних фахівців та спеціалістів для роботи.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я, заступника Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України та Віце-президента Національної академії медичних наук, відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Опрос