Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Временных методических рекомендаций по внедрению программно-целевого метода составления и исполнения местных бюджетов в системе здравоохранения в пилотных регионах

Министерство здравоохранения
Методические рекомендации, Приказ от 08.06.2011 № 346

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 червня 2011 року N 346

Про затвердження Тимчасових методичних рекомендацій щодо запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів в системі охорони здоров'я у пілотних регіонах

На виконання Указу Президента України від 21 грудня 2010 року N 1154/2010 "Про заходи щодо забезпечення ефективності реалізації Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" наказую:

1. Затвердити Тимчасові методичні рекомендації щодо запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів в системі охорони здоров'я у пілотних регіонах (далі - методичні рекомендації), що додаються.

2. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення забезпечити доведення Тимчасових методичних рекомендацій Міністерства охорони здоров'я до управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської та Донецької обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації.

3. Начальникам управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської та Донецької обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації забезпечити використання Тимчасових методичних рекомендацій при запровадженні програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів в системі охорони здоров'я у пілотних регіонах.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Опрос