Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении клинического протокола по акушерской помощи "Ведениебеременности и родов у женщин с болезнями сердца"

Министерство здравоохранения
Протокол, Приказ от 28.01.2011 № 42

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 січня 2011 року N 42

Про затвердження клінічного протоколу з акушерської допомоги "Ведення вагітності та пологів у жінок з хворобами серця"

На виконання доручення Президента України від 06.03.2003 N 1-1/152 (п. а.2) та з метою уніфікації вимог до обсягів і якості надання акушерської допомоги наказую:

1. Затвердити клінічний протокол з акушерської допомоги "Ведення вагітності та пологів у жінок з хворобами серця" (далі - Клінічний протокол), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити вивчення і впровадження Клінічного протоколу в діяльність підпорядкованих закладів охорони здоров'я, починаючи з 01.03.2011 року;

2.2. Організувати здійснення контролю за веденням вагітності та пологів у жінок з хворобами серця у підпорядкованих закладах охорони здоров'я у відповідності до Клінічного протоколу.

2.3. Забезпечити розробку локальних протоколів.

3. Ректорам вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти забезпечити використання Клінічного протоколу в навчальному процесі для студентів, лікарів-інтернів та лікарів-акушер-гінекологів, лікарів-кардіологів, лікарів-анестезіологів, лікарів загальної практики/сімейної медицини, медичних сестер, акушерок.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Аніщенка О. В.

 

Міністр 

І. М. Ємець 

 

Опрос